מהו הפחד?

הפחד הוא הרגש של תפיסת האיום או לציין את האיום,  הוא רגש עם השפעה פסיכולוגית גדול: הוא הנשימה של הלב בקצב, מכות, פנייה של השרירים ואת טלטול מיין עור קר הוא כמו ביצה. כל האירועים האלה קשורים לפעילות מערכת העצבים הסימפתטית שני, האדרנלין ואת האדרנלין, שבו לפעול על כל הגוף בנוכחות פחד. תגובות אלו מדגישה את המצוקה מיקום-לעזור לנו למנוע או להגביל את הנזק. לכל בעיה יש טיפול מתאים כאשר אם תחפשו פסיכולוג בחיפה תבינו כמה הטיפול יכול לעזור.
   – פחד אותנו להכנת לברוח. לעודד את ההתנהגויות פחד עשויות להיות שונות, לעיתים יכול לתת לך אומץ, לעיתים אתה יכול לעבור את זה בשלום.
   – הפחד הוא רגש לעיתים קרובות תת מודע – ביותר פעמים אנו מבינים חושש כיצד אנו לאחר בשל האירועים האחרונים
   – פחד יש ביטוי פנים לציין, כמו כל הרגשות הבסיסיים – העיניים ואת רחבה ופתוחה מאווירה של הפה
פחד הוא התשובה האמיתית מצוקה בעת חרדה הוא לחזות בסכנה מיידית או לכאורה פאגאני. פחד יש הצגה קצרה ב כאשר חרדה עשוי להפוך כרוניקה. פחד מבוסס על הסיבה האמיתית, אני יודע מה אני חושש אבל אין הסיבה המדויקת. פחד יש ביטויים פיזיים בעת חרדה שכיחה בהתבטאויות של הטבע פסיכולוגי-דאגות, השתוקקות. פחד יכול כדי פוביה-פחד שלא ניתן לשלוט בחרדות ומצבים שונים ניתן שלו דאגה-החרדה מוכללת בחיי היומיום.
קיימות קטגוריות של פחדים אשר ייתכן נרשם כאוניברסאלי, הם לכל הגילאים, מכל התרבויות, רוב האנשים. הפחדים העיקרי אצל מבוגרים הן, לפי סדר הופעתן:
   – פחד של בעלי חיים (חרקים, חולדות, נחשים)
   – פחד גבהים (מרפסות, parapets, פיגומים, דרך המדרון)
   – פחד של דם (זיהום, , את דם)
   – פחד ממקומות סגורים (מעלית, חדרים קטנים נעול התערבויות עם מפתח, חדרי ללא אפשרות לברוח)
   – פחד מים (טבילה של הראש מתחת למים, במים עמוקים)